Ons werk bekroond, we zijn Google Premier Partner

Door Charrel Jalving Geplaatst op 22 feb. 2023 Onderwerp Nieuws
MediaTrend is sinds vandaag officieel "Google Premier Partner" en daar zijn wij ontzettend trots op! Hieruit blijkt dat we met ons team in de top van Nederland mee draaien op het gebied van Google Ads.

Google Premier Partners worden elk jaar specifiek gekozen door Google, die daarvoor onder andere de volgende criteria monitoren:

  • Klantgroei en klantbehoud

  • Productdiversificatie

  • Campagne prestaties en optimalisatiescore

Ieder jaar worden alle Google Partners getoetst aan bovenstaande criteria en wordt de top 3% van dat jaar bepaald. Bedrijven die het jaar ervoor de titel kregen van Google Premier Partner zijn het jaar erop dus niet automatisch zeker van deze titel. Op die manier houdt Google de bedrijven scherp om de kwaliteit van de Premier Partners te blijven waarborgen.

De online advertising afdeling van MediaTrend bestaat nu vier jaar en in die tijd hebben we hard gewerkt aan de diensten, zowel in de verdieping als het verbreden van onze dienstverlening. En alle vernieuwing, uitbreiding en inzet wordt beloond!

Wij zijn trots op ons team en blij met alle klanten die bij ons zijn aangesloten om dit mogelijk te kunnen maken.

Charrel Jalving | MediaTrend B.V.
Charrel Jalving
Marketing Directeur bij MediaTrend B.V.
Ik zie toe op de algemene bedrijfsstrategie van MediaTrend, maar ook de uitvoering voor een verantwoorde bedrijfsgroei. Ik zet mij dagelijks in om onze doelen te bereiken zodat we de kwaliteit voor onze collega's en onze klanten dag na dag kunnen verbeteren.
Zoekmachine Optimalisatie
De totale zichtbaarheid is met ruim 200% gestegen
Tintstore
Google Ads
De webshop bestellingen zijn met ruim 93% toegenomen
Novaline Verzwaringsdekens
Google Ads
Een stijging van maar liefst 380% op onze online aanvragen
Regel je subsidie

Ik help jouw bedrijf naar de top!

Igor, Online marketing consultant
Doe binnen 2 minuten onze gratis online groei analyse en kijk hoe we samen jouw doel kunnen bereiken!